Firma

 


Firma Gazelo Części Samochodowe istnieje od 1996 roku i zajmuje się importem oraz dystrybucją części zamiennych do samochodów osobowych. Jesteśmy wyłącznymi przedstawicielami w Polsce kilkunastu producentów części samochodowych z Korei, Tajwanu oraz Chin. 


   Dzięki wieloletniemu doświadczeniu wyselekcjonowaliśmy najlepszych producentów a ich produkty o najwyższej jakości standardów europejskich i zgodności CE dystrybuujemy pod własną marką ENERGY.

W swojej ofercie posiadamy:   Nasze towary dostępne są w sklepach, serwisach i hurtowniach na terenie całego kraju. Zaopatrujemy również klientów na terenie całej Unii Europejskiej i Rosji.

   Poza doświadczeniem marketingowym i handlowym oraz nowoczesną strukturą organizacyjną, firma GAZELO dysponuje także potencjałem logistycznym. W dyspozycji firmy znajdują się:   W strategii rozwoju firmy jest wprowadzenie kolejnych linii produktów pod marką ENERGY. W związku z naszymi planami rozwojowymi firma GAZELO chętnie podejmie współpracę z kolejnymi Partnerami Zagranicznymi, którzy są zainteresowani dystrybucją produktów ENERGY na swoich rynkach.

W ramach współpracy Gazelo oferuje: